1,061 RATING
3.9
DOWNLOAD
50,000
LANGUAGE
EN
+2 More
SIZE
41.1
MB

Description

Kozel Ovozel


KOZEL OVOZEL

Pomoz kozlovi s jeho zahrádkou! Dozvíš se tak zajímavosti o ovoci a zelenině! Natrhej šťavnaté plody a nasbírej jich plný vozík, dovez jej přímo do své základní školy v zábavné minihře. Bojuj s ostatními školami o prvenství v žebříčku! Sbírej odznaky a porovnávej si je s kamarády.

Kozel Ovozel je nová vědomostní hra v originálním zpracování, která nabízí, zejména dětem na prvním stupni základních škol, procvičení vědomostí hravou formou. Hráč odpovídá na kvízové otázky a sbírá tak plody do vozíku, který pak kozlík odveze do školy, cestou do školy může ještě posbírat pár plodů navíc. Hráč může postupně vysazovat stromy v kozlíkově zahrádce a získávat tak za odměnu různé odznaky. Čím více správně zodpovězených otázek, tím více vysazených stromů a tím více nově nabytých vědomostí.

Kvíz je doprovázen občasnou nápovědou či poučkou, děti si tak mohou rozšířit své znalosti o ovoci a zelenině o způsobu jejich pěstování a o jejich prospěšnosti na lidský organismus. Obtížnost otázek je nastavená podle toho, do jaké třídy žák chodí. Žák si může ze seznamu vybrat školu, do které chodí a za kterou bude hrát a sbírat body. Školy tak mezi sebou mohou soutěžit o prvenství ve vědomostech.

Aplikace je ryze česká a neobsahuje reklamu ani nákupy v aplikaci.

S jakýmikoli problémy v aplikaci se prosím obracejte na [email protected]
Read more

You Might Like That

See More